Pimapen kapı modelleri | Çalış Yapı | Pimapen, Pimapen Fiyatları, Pimapen Tamiri, Panjur

Pimapen kapı modelleri


Pimapen kapıları genellikle balkonlarda kullanılmaktadır. Ancak wc kapısı olarakda birçok alanda kullanılmaktadır. Pimapen kapılarını tercih ettiğiniz takdirde evinizin ısı yalıtım sistemi korumuş olursunuz. Pimapen kapıları dışarıdaki soğu kesinlikle içeride hissettirmemektedir. Birinci sınıf kaliteli malzeme kullanılmasından dolayı oldukça dayanıklı ve sağlamdır. Pimapen kapılarını sizde tercih edip hem sağlam hem de uzun ömürlü kullanımından dolayı bütçenizi de korumuş olursunuz. Pimapen kapı modelleri ahşap ve plastik kaplama şeklinde olmaktadır. Eviniz için hangi seçeneği uygun görürseniz istediğiniz sistemi tercih edebilirsiz.

Pimapen kapı modellerinden balkon sistemi oldukça çeşiti fazladır. Beğeninize göre istediğiniz tercih edebilmektesiniz. Bunlar sürgülü kapı, katlanır kapı, normal kapı gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Tuvaletlerde kullanılmakta olan kapı sistemi üstte 40 cm genişliğinde penceresi bulunmaktadır ve içeride ışık yanıyorsa dışarıdaki kişiyi uyarmaktadır. Ayrıca içeriden kilitlendiğinde dışarıdan kapıyı açma bölgesinde girme işaretli kırmızı bir simge belirmektedir. Pimapen normal kapı modeller 1 metre genişliğinde penceresi bulunmaktadır. Normal kapı modelleri de kilit sistemli ve kilit sistemsiz olarak ikiye ayrılmaktadır. Kilit sistemsiz kapılar sadece normal pencerelerde olduğu gibi içeriden kilitlenilmektedir. Pimapen kilitlenebilir kapı modeli ise üzerinde anahtarlı kilit sistemi bulunmaktadır ve hem içeriden hem dışarıda kilitlenebilme özelliğine sahiptir.

Pimapen kapı modellerinden katlanabilir kapı modellerini ise geniş balkonlarınızda kullanılabilmesi için üretilmiştir. Oldukça şık dizayn edilmiş olan katlanabilir kapı modeli hem kullanışlı hem de oldukça uzun ömürlü bir kullanım sizlere sağlayacaktır. Pimapen kapı modellerinin asla taviz vermeyeceği durum ise ısı yalıtımdır. Hiçbir şekilde dışarıda soğuğu içeriye geçirmemektedir. Bu sayede evinizde fazladan ısınmak için kombinizi veya sobanızı yakmak zorunda kalmaz yakıt tüketiminizi azaltmış olursunuz. Sizde pimapen kapı modellerini tercih ederek hem cebinizi hem de sağlığınızı koruyun.

 

pimapen kapı modelleri

Pimapen kapı modelleri ile Benzer Yazılar:

14 Mart 2012 Saat : 4:59

Pimapen kapı modelleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

teknoloji - teknolojidedestek - teknoloji haberleri - android destek - cep telefonu - asp scriptler - php scriptler